Akce
Betonový květináč - obdélník
Betonový květináč - obdélník
Cena bez DPH: 3490 Kč
Cena s DPH: 4222.9 Kč
Betonová zahradní sedací souprava
Betonová zahradní sedací souprava
Cena bez DPH: 10270 Kč
Cena s DPH: 12426.7 Kč
Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad

Kategorie:

Koše


Kód produktu: KTO
Cena bez DPH: 7490 Kč
Cena s DPH: 9062.9 Kč
Počet:
Tento venkovní odpadkový koš na tříděný odpad ve svém kovovém těle umožňuje třídit vždy dva druhy odpadu. Oba prostory na odpad jsou od sebe odděleny přepážkou, která koš rozděluje na 2 poloviny. Celkový objem koše pro tříděný odpad je 100 litrů.

Každá polovina odpadkového koše má svou barvu a je označena nápisem s názvem druhu tříděného odpadu a značkou recyklace.

Vysypání a údržba koše se provádí pomocí trojhranného univerzálního klíče (dodáme zdarma), kterým se odjistí přední víko pro otevření. Pytel s odpadky je poté možné pohodlně vyjmout. Do tohoto koše na tříděný odpad se umisťují 2 pytle o objemu 50 litrů.

Součástí dodání jsou dva igelitové odpadkové pytle a trojhranný klíč.

Pro třídění skla doporučujeme koš vybavit kovovou pozinkovanou vložkou. Tato vložka je praktická také pro třídění ostatních druhů odpadu a mnohem více ekologická než opakované používání plastových pytlů na odpadky. Cena 2 kusů pozinkovaných vložek do koše je 800 Kč bez DPH.

Barevné kombinace a popisy pro různé druhy tříděného odpadu Vám můžeme vyrobit dle Vašeho přání bez příplatku. V základním provedení jsou koše v barvě modrá/žlutá tzn. papír/plast nebo červená/zelená tzn. sklo/směsný odpad.

Koš je možné pevně ukotvit k zemi pomocí otvoru uprostřed kovového dna koše nebo ho používat volně bez kotvení.