Akce
Nerezový odpadkový koš s popelníkem
Nerezový odpadkový koš s popelníkem
Cena bez DPH: 6990 Kč
Cena s DPH: 8457.9 Kč
Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad
Venkovní odpadkový koš na tříděný odpad
Cena bez DPH: 7490 Kč
Cena s DPH: 9062.9 Kč
Betonový odpadkový koš AV

Betonový odpadkový koš AV

Kategorie:

Koše


Kód produktu: BKAV
Cena bez DPH: 3000 Kč
Cena s DPH: 3630 Kč
Počet:
Možnosti:
Velmi pěkně zpracovaný betonový odpadkový koš. Svým vzhledem se dokonale hodí do moderních i historických veřejných prostor. Tělo betonového odpadkového koše má zaoblený obdélníkový tvar díky kterému nezabírá mnoho místa a disponuje velmi velkou kapacitou pro odpadky. Tyto vlastnosti jsou velmi důležité zejména na veřejných chodnících kde je důležité zajistit dostatečnou normovanou průchodnost.

Objem tohoto betonového koše je 70 litrů. Desetileté zkušenosti s výrobou odpadkových košů nám ukázali, že tato kapacita je dostatečná i při delším intervalu svozu odpadků a zejména praktická pro manipulaci při vyprazdňování. Při většímu objemu než 70 litrů je velmi obtížné plný odpadkový koš i ve dvou lidech z nádoby vytáhnout a vyprázdnit!

Ve dnu koše je odtokový otvor pro případ nahromadění velkého množství tekutiny.

Tento betonový odpadkový koš lze pevně kotvit k zemi, ale může stát i volně bez kotvení. Úprava pro kotvení spočívá v dalším otvoru v jeho dnu. Tento otvor Vám do koše navrtáme zdarma, ale pouze na vyžádání.

Samozřejmostí je možnost zakoupení pozinkované vnitřní vložky na odpadky. Údržba koše bez této vložky je velmi nepraktická.

Rozměry: délka 609 mm, šířka 350 mm, výška 900 mm
Hmotnost 170 Kg